اخبار

بازدید نماینده مجلس از ستاد مرکزی شرکت آبفای جنوب شرقی

بازدید نماینده مجلس از ستاد مرکزی شرکت آبفای جنوب شرقی

نماینده مردم شریف شهرستان های ورامین-پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی  از ستاد مرکزی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران بازدید کرد.
به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی: دکتر نقوی در ابتدا به همراه مدیرعامل و معاونین شرکت  از تمامی  بخش های مختلف ستاد بازدید نمود وطی گفتگوی صمیمانه با کارکنان این شرکت از وظایف شغلی و مسایل مربوط به آنان در حوزه خدماتی آشنا شد.
درادامه این گزارش آمده است: جلسه ای نیز با حضور مدیرعامل،معاونین،مدیران ستادی و مدیران امورات و ادارات شهرستان های مذکور با این نماینده مجلس برگزار شد و مسایل و مشکلات آبرسانی مورد بررسی قرار گرفت.
این گزارش می افزاید مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در ابتدای جلسه ضمن خیرمقدم به نماینده مردم شهرستان های ورامین،پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی به تشریح عملکرد شرکت متبوع خود در این شهرستان ها پرداخت.
مهندس علیرضا کارگری در ادامه با اشاره به مشکلات منابع مالی شرکت های آب وفاضلاب نسبت به تغییر رویکرد تنوع بخشی منابع مالی واستفاده ازظرفیت سرمایه گذاری بخش غیردولتی دراجرای طرح فاضلاب در سه شهرستان فوق الذکر،خاطرنشان کرد: با توجه به محدویت منابع آبی،مشکلات و چالشهایی که در امر تامین این مایه حیاتی وجود دارد بازچرخانی آب و راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب از اولویت کاری شرکت است و از تمام ظرفیت منابع مالی دولتی ومشارکت بخش خصوصی ومردمی استفاده می شود.
مدیرعامل آبفای جنوب شرقی با اشاره به پیشرفت پروژه های فاضلابی در دست احداث شرکت،تصریح کرد: برای اجرا و سرعت در پیشبرد این طرح زیست محیطی نیاز به مشارکت مردمی و حمایت مسئولین جهت تامین و جذب اعتبارات می باشد.
در ادامه این نشست معاونین، مدیران و روسای امورات و ادارات ورامین،جوادآباد،خیرآباد،باقرآباد،قرچک و پیشوا مشکلات آبرسانی حوزه کاری خودشان را عنوان کردند.
بنابراین گزارش: نماینده مردم شریف شهرستان های ورامین،پیشوا و قرچک ضمن ابراز خرسندی به جهت حضور در بین متولیان صنعت آب و فاضلاب حوزه جنوب شرق استان تهران، اظهار داشت: تامین آب شرب مورد نیاز مردم به دلیل کمبود منابع،کاهش نزولات جوی و بروز پدیده خشکسالی از اهمیت و حساسیت خاصی برخوردار است و می بایست منابع آبی و مشکلات مالی را مدیریت کرد.
دکتر نقوی در ادامه به اجرای طرح فاضلاب اشاره کرد و افزود:امرزوه با توجه به مشکلات جدی که در بخش آب با آن روبرو هستیم اجرای طرح فاضلاب ضروری است و باید در این زمینه از هیچ تلاشی دریغ نشود.

۱۴ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۸:۳۱
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید