اخبار

عیادت مدیرعامل آبفای جنوب شرقی از همکار جانباز جنگ تحمیلی

عیادت مدیرعامل آبفای جنوب شرقی از همکار جانباز جنگ تحمیلی
 

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به همراه معاون مالی  و پشتیبانی و تعدادی مدیران از همکار جانباز جنگ تحمیلی عیادت کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: جانباز هشت سال دفاع مقدس محمدرضا کنگرلو از کارکنان خدوم این شرکت به علت بیماری این روزها حال و هوای خوشی ندارد و نفس هایی که روزگاری همه چیزش حمایت ازخاک وطن بوده در بستر بیماری قرار گرفته است.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی برای اطلاع از وضعیت جسمانی این جانباز سرافراز به عیادت او رفت و ضمن تقدیر از خانواده وی و آرزوی شفای عاجل ، طی گفتگویی صمیمانه اظهار داشت: جانبازان، ذخائر ارزشمند جامعه و الگوی ایثار و مقاومت هستند و نباید برای حمایت و مداوای این قشر از هیچ تلاشی دریغ نمود.

مهندس علیرضا کارگری با بیان این مطلب که بیش از این که جانبازان نیاز به عیادت ما داشته باشند، ما باید از این اسطوره های مقاومت و ایستادگی در مقابل دشمنان اسلام و قرآن درس دفاع از ناموس و وطن بیاموزیم و افزود: حضور در کنار این عزیزان و دلجویی از آنان، فیض بردن از چشمه زلال مقاومت و ایثار است.

در ادامه این ملاقات محمد رضا کنگرلو ضمن این که بخشی از خاطرات هشت سال دفاع مقدس را روایت کردند، حضور و عیادت مدیرعامل و همراهانش را تسلی بخش روحیه خود عنوان کرد و از تلاش‌ها و پیگیریهای انجام شده همکاران حوزه درمان و مدیران و همکارانی که در بیمارستان به عیادت وی رفتند تقدیر و تشکر نمود.

 

۷ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۴:۳۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید