اخبار

عبور از بحران با اجرای طرح های آبرسانی اضطراری در شهرستان پیشوا

عبور از بحران با اجرای طرح های آبرسانی اضطراری در شهرستان پیشوا

با توجه به رشد سریع جمعیت و تشدید خشکسالی و در راستای ارتقای کیفیت آبرسانی به مردم شریف شهرپیشوا طرح های اضطراری  شامل تامین آب، اصلاح و نوسازی شبکه و عملیات مهندسی مجدد در این شهر اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای شهرستان پیشوا گفت: از ابتدای سال جاری عملیات اصلاح و نوسازی دو کیلومتر از شبکه های آبرسانی فرسوده و قدیمی با هدف جلوگیری از هدر رفت آب و تعدیل فشار شبکه توزیع شهری انجام شد.

مرتضی علیکاهی افزود: عملیات مذکور با اجرای 2200 متر لوله گذاری در خیابان ها و کوچه های شهر پیشوا صورت گرفت که طی آن خطوط قدیمی و فرسوده از مدار آبرسانی خارج و لوله های جدید با کیفیت مطلوب در مدار بهره برداری قرار گرفتند.

وی تصریح کرد:از دیگر طرح های آبرسانی که در شهرستان پیشوا انجام شد حفاری دو حلقه چاه و تجهیز یک حلقه ، که با تکمیل عملیات برق رسانی چاه دوم بزودی وارد مدار بهره برداری می شود و همچنین اجرای مهندسی مجدد دو حلقه چاه آب شرب است که طی این عملیات میزان آبدهی چاههای شماره 3و 6 بیست و پنج درصد افزایش یافت و امید است با این اقدام مهم بتوانیم پاسخگوی نیاز مشترکین در فصل گرما باشیم.

علیکاهی اضافه کرد: بازسازی و استاندارد سازی انشعابات فرسوده مشترکین نیز از جمله اقداماتی است که با هدف ارتقای کیفیت آبرسانی انجام شده است.

۲۲ تیر ۱۳۹۴ ۱۱:۳۲
روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید