اخبار

یک و نیم کیلومتر اصلاح شبکه و پنج مورد سه راه گیری در باقرآباد انجام شد

یک و نیم کیلومتر اصلاح شبکه و پنج مورد سه راه گیری در باقرآباد انجام شد

در یک ماه گذشته سال جاری 1500متر خطوط فرسوده آبرسانی در باقرآباد اصلاح و نوسازی شدند وفشارشبکه توزیع آب تعدیل شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای باقرآباد گفت: با مشاهده هدر رفت آب،افت فشار و افزایش آمار حوادث و شکستگی در برخی از نقاط شبکه آبرسانی باقرآباد،مراتب مورد بررسی و کارشناسی تخصصی قرار گرفت.

محمد گودرزی افزود: پس از بررسی های بعمل آمده مشخص گردید علت اصلی مشکلات فوق الذکر،لوله های قدیمی و فرسوده در شبکه آبرسانی است به همین منظور اصلاح و نوسازی این نوع خطوط در دستور کار این امور قرار گرفت و با موفقیت پایان یافت.

گودرزی تصریح کرد:در خیابان های مقداد،مدنی،میثم و سرسبز نقاط حادثه خیز و فرسوده شبکه شناسایی شده و بلافاصله اقدامات لازم در این راستا جهت اصلاح و نوسازی انجام شد و با اجرای 1500متر لوله گذاری در مناطق مذکور،خطوط فرسوده و قدیمی از مدار بهره برداری خارج و لوله هایی با جنس و قطر مناسب جایگزین شدند.

مدیر آبفای باقرآبادخاطرنشان کرد: علاوه بر اجرای اصلاح و نوسازی شبکه،پنج مورد سه راه گیری نیز در شبکه آبرسانی باقرآباد با هدف ارتقا و تنظیم فشار آب شبکه توزیع انجام شد.

وی اظهار داشت: با اجرای عملیات های اصلاح شبکه و سه راه گیری در باقرآباد شاهد کاهش آمار شکستگی و اتفاقات،جلوگیری از تلفات آب و رضایتمندی مشترکان هستیم.

۱۶ تیر ۱۳۹۴ ۱۶:۲۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید