اخبار

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران ازطرح های آبرسانی شهرستان پاکدشت بازدیدکرد

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران ازطرح های آبرسانی شهرستان پاکدشت بازدیدکرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران درخرداد ماه سال جاری  از وضعیت آبرسانی و پروژه های عمرانی در دست احداث شهرستان پاکدشت بازدید کرد.

مهندس علیرضا کارگری در حاشیه این بازدید طی سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن اعیاد مبارک شعبانیه،اظهارداشت: تامین و توزیع آب شرب و همچنین  خدمت رسانی به مردم شریف از وظایف اصلی  و اهدف سازمانی شرکت آبفا است و در این راستا نباید از هیچ تلاش و کوششی دریغ شود.

مدیرعامل آبفای جنوب شرقی با اشاره به رشد جمعیت در شهرستان های تحت پوشش خدماتی شرکت،خاطرنشان کرد:با توجه به افزایش جمعیت و توسعه فضای شهری سالانه طرح های عمرانی و آبرسانی مختلفی شامل حفر چاههای جدید،اجرای خطوط انتقال و توسعه شبکه آبرسانی اجرا می شود.

مهندس کارگری در ادامه بازدید از شهرستان پاکدشت در شهرک مسکن مهر 12هزار واحدی این شهرستان حضور یافت واز نزدیک در جریان روند آبرسانی به ساکنین این منطقه قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی همچنین در محل شهرک مسکونی مذکور از مراحل اجرایی ساخت مخزن هوایی بازدید کرد و طی سخنانی اظهار داشت: با ساخت و راه اندازی این مخزن 500 متر مکعبی ضمن افزایش توان ذخیره سازی آب شرب،فشار شبکه توزیع در مسکن مهر پاکدشت تنظیم و تثبیت می شود.

مهندس کارگری در پایان از  پروژه های عمرانی و آبرسانی شهرشریف آباد نیز بازدید بعمل آورد و ضمن بررسی مسایل و مشکلات در این بخش،خواستار خدمات رسانی مطلوبتر به شهروندان محترم این شهر شد.

 

۱۰ خرداد ۱۳۹۴ ۰۹:۵۵
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید