اخبار

مراسم جشن میلاد حضرت ابوالفضل و گرامیداشت روز جانباز در آبفای جنوب شرقی برگزارشد

مراسم جشن میلاد حضرت ابوالفضل و گرامیداشت روز جانباز در آبفای جنوب شرقی برگزارشد

جشن میلاد با سعادت قمر بنی هاشم حضرت ابوالفضل العباس و بزرگداشت روزجانباز در شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی:آئین با شکوه ولادت حضرت باب الحوائج در محل نمازخانه شرکت پس از اقامه نماز جماعت ظهر و عصر با حضور مدیرعامل،معاونین،مدیران و کارکنان شرکت بر پا گردید.

در ابتدای این مراسم امام جماعت شرکت طی سخنانی به جایگاه و قداست حضرت ابوالفضل پرداخت و گفت:نامگذاری سالروز تولد حضرت قمر بنی هاشم به روز جانباز بیانگر جانفشانی و فداکاری این سردار رشید دشت کربلا  در راه دین اسلام،همیاری با برادرش  حضرت امام حسین (ع)و شهدای واقعه تاریخی عاشوراء است.

حجت الاسلام فیصلی با اشاره به دلاوری و رشادت حضرت ابوالفضل العباس بیان کرد: آیه شریفه ((اشدائهم علی الکفار رحما بینهم ))  مصداق  روشنی از وجود مبارک و مقدس قمر بنی هاشم می باشد.

این گزارش می افزاید:در ادامه این جشن با شکوه از کارکنان جانباز شرکت با اهداء لوح سپاس و هدایایی  تقدیر بعمل آمد.

گفتنی است  شرکت آبفای جنوب شرقی در اقدامی فرهنگی و مذهبی  به منظور پاسداشت زحمات کارکنان زحمتکش در حوزه آبرسانی ،در روز ولادت ساقی دشت کربلا حضرت قمر بنی هاشم از دوازده نفر از سقاهای نمونه امورات و ادارات در شهرستان ها و شهرهای تحت پوشش تقدیر بعمل آورد.

۳ خرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۵۰
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید