اخبار

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از تصفیه خانه فاضلاب پیشوا

بازدید نماینده مجلس شورای اسلامی از تصفیه خانه فاضلاب پیشوا

نماینده مردم شریف شهرستان های ورامین،پیشوا و قرچک از مراحل اجرایی ساخت  تصفیه خانه فاضلاب شهرستان پیشوا بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی : در این بازدید معاون مهندسی و توسعه شرکت طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به دکتر نقوی و هیئت همراه ،گزارش پیشرفت فیزیکی تصفیه خانه فاضلاب را ارائه کردند.

محمدفرشید خسروبخش در ادامه با بیان این مطلب  که اجرای طرح فاضلاب از شاخصه  های پیشرفت صنعتی محسوب می شود،خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی های انجام شده، سرعت در مراحل اجرایی ساخت تصفیه خانه فاضلاب پیشوا در دستورکار شرکت آبفای جنوب شرقی قرار گرفته است و جهت تحقق این هدف مهم، این پروژه زیست محیطی نیاز به تخصیص به موقع اعتبارات دارد.

درادامه بازدید،نماینده مردم شهرستان های ورامین،قرچک و پیشوا ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی و پیشرفت کار تصفیه خانه فاضلاب پیشوا،خواستار بی وقفه ادامه این روند شد.

دکتر سیدحسین نقوی با اشاره به اهمیت و امتیازات اجرای طرح فاضلاب،تصریح کرد: با توجه به اهمیت بهداشت شهروندان و کمبود منابع آبی،راه اندازی تصفیه خانه فاضلاب و ایجاد چرخه آب از ضروریات است و جا دارد همه مسئولین از این  گونه طرح های عمرانی حمایت نمایند.

وی در پایان مساعدت و همکاری خود را جهت پیگیری تخصیص اعتبارات عمرانی و ملی برای تکمیل به موقع  تصفیه خانه فاضلاب پیشوا اعلام نمود.

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۵:۲۷
روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید