اخبار

برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع مصرف بهینه آب در بین دانش آموزان شهرستان قرچک

برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع مصرف بهینه آب در بین دانش آموزان شهرستان قرچک

با همکاری اداره آموزش و پرورش قرچک دانش آموزان مقطع ابتدایی این شهرستان روشهای صرفه جویی و مصرف بهینه آب را به تصویر کشیدند.

مدیرروابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران گفت:ترویج و اشاعه  فرهنگ صرفه جویی آب با توجه به محدودیت منابع این نعمت الهی و کاهش نزولات جوی،بطور مستمر  از طریق فعالیتهای هنری و آموزشی از سوی این دفتری پیگیری می شود.

سعید محمدیان افزود:در همین راستا مسابقه نقاشی تحت عنوان ((صرفه جویی و مصرف بهینه آب))در بین دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان قرچک برگزار شد که استقبال بی نظیری از این فعالیت هنری از سوی آنان شد.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری آموزش و پروش قرچک و شرکت حداکثری دانش آموزان،تصریح کرد:دانش آموزان شرکت کننده در مسابقه نقاشی آثار بی بدیلی در زمینه فرهنگ سازی مصرف درست آب خلق نمودند و این نشان از دقت و ظرافت این قشر در حوزه آب می باشد.

محمدیان اضافه نمود:در بین آثار ارسالی، 15اثر نقاشی به عنوان نقاشی برتر انتخاب شدند و طی مراسمی نمادین که در دبستان حضرت خدیجه(ُس)  برگزار گردید ضمن آموزش روشهای صرفه جویی به دانش آموزان از پنج نفر شرکت کننده برتر تقدیر شد.

 

۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۴:۳۸
روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید