اخبار

کشف انشعاب غیر مجاز به قطر دو اینچ در باقرآباد

کشف انشعاب غیر مجاز به قطر دو اینچ در باقرآباد

یک رشته انشعاب غیر مجاز به قطر لوله 2 اینچ در باقرآباد کشف و قطع گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مدیر آبفای باقرآباد گفت: شناسایی و جمع آوری انشعابات غیرمجاز با توجه به محدودیت منابع آبی و چالش هایی که این نوع انشعابات در امر آبرسانی مطلوب ایجاد می نمایند به صورت جدی از سوی این امور پیگیری می شود.

محمد گودرزی با اشاره به این که استفاده غیر مجاز از آب پیگرد قانونی دارد و افراد خاطی در این زمینه به مراجع قضایی معرفی می شوند،خاطرنشان کرد:با برنامه ریزیهای انجام شده و گشت زنی شبانه روزی پرسنل آبفای باقرآباد تمامی انشعابات غیرمجاز کشف و قطع می شوند.

وی افزود:در روز بیستم اردیبهشت ماه سال جاری کارکنان این امور موفق به شناسایی یک رشته انشعاب غیر مجاز به قطر 2 اینچ  شدند و با توجه به قطور بودن این انشعاب حجم عظیمی از آب شرب شهری در بخش دامداری بصورت غیرمجاز و بی رویه هدر می رفت.

گودرزی تصریح کرد: بلافاصله پس از شناسایی انشعاب مذکور،پرسنل این امور در محل حاضر شدند و نسبت به جمع آوری و  قطع آن اقدام کردند.

مدیر آبفای باقرآباد اضافه نمود: با قطع این انشعاب که سبب هدر رفت زیاد و افت فشار شبکه  توزیع آب شهری می شد مشکلات موجود در این زمینه برطرف گردید.

۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ۱۵:۴۹
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید