اخبار

شهردار و اعضای شورای شهر پاکدشت از تصفیه خانه هفتم و خطوط انتقال آب ماملو بازدید کردند

شهردار و اعضای شورای شهر پاکدشت از تصفیه خانه هفتم و خطوط انتقال آب ماملو بازدید کردند

طی مراسمی شهردار و اعضای شورای شهر پاکدشت به همراه مدیر امور آبفای این شهرستان از تصفیه خانه هفتم و خطوط انتقال آب سدماملو بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: این بازدید در اولین هفته کاری سال 94 انجام شد و مراحل اجرایی پروژه های عمرانی خطوط انتقال آب ماملو به پاکدشت و تصفیه خانه هفتم مورد بازدید قرار گرفت.

مدیر امور آبفای شهرستان پاکدشت دراین بازدید طی سخنانی اظهار داشت:طرح های مختلف آبرسانی از سوی شرکت آبفای جنوب شرقی برای انتقال آب از سد ماملو به شهرستان پاکدشت نظیر ساخت مخزن پانزده هزار متر مکعبی، اجرای خطوط انتقال با قطر هزار میلیمتری و نصب شیرهای فشار شکن در مسیر این  خطوط، انجام شد.

علی ولی بغدادی با بیان این مطلب که صد درصد منابع تامین آب  در شهرستان پاکدشت از سفره های زیر زمینی و از طریق حفر چاه تولید و تامین می شود،خاطرنشان کرد: انتقال آب از سد ماملو به شهرستان پاکدشت،گام مهمی برای تامین آب شرب شهروندان محترم این شهر محسوب می شود.

در این بازدید شهردار و اعضای شورای شهر پاکدشت از اقدامات انجام شده جهت انتقال آب از سد ماملو به شهرستان پاکدشت  ابراز رضایت کردند و از مجریان این طرح تقدیر نمودند. و همچنین اعلام آمادگی خود را در زمینه همکاری با شرکت آب وفاضلاب در زمینه تکمیل عملیات بهسازی  و نوسازی تاسیسات آب شهری و بویژه اصلاح شبکه توزیع اعلام نمودند.

۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۸:۵۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید