اخبار

بازدید اعضای شورای شهر قرچک از سامانه آب شیرین کن این شهرستان و تصفیه خانه ماملو

بازدید اعضای شورای شهر قرچک از سامانه آب شیرین کن این شهرستان و تصفیه خانه ماملو

در هفته نخست کاری سال جدید اعضای شورای اسلامی شهر قرچک از سامانه آب شیرین کن این شهرستان،خطو ط انتقال و تصفیه خانه هفتم بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در این بازدید مدیرعامل،معاون فنی و مهندسی  شرکت و مدیران  امورات  آبفای قرچک و باقرآباد نیز حضورداشتند.

در ابتدا معاون فنی و مهندسی شرکت آبفای جنوب شرقی در محل سامانه آب شیرین کن  طی سخنانی ضمن عرض خیر مقدم به رئیس و اعضای شورای شهر قرچک،اظهار داشت:با راه اندازی این سامانه،آب شرب شهر قرچک به لحاظ کیفی و بهداشتی از استاندارد مطلوبتری برخوردار شده است.

 سهراب عامری در ادامه از روند تولید،انتقال و مراحل تصفیه آب در سامانه آب شیرین کن  توضیحات و مطالبی را ارائه نمود.

 این گزارش می افزاید:در ادامه بازدیدکنندگان با حضور در تصفیه خانه  سدماملو، از روند تصفیه و  انتقال آب این سد به شهرستان های جنوب شرق استان تهران بازدید بعمل آوردند.

در پایان این بازدید  وضعیت موجود تاسیسات آب و فاضلاب و طرح های توسعه ای شهرستان قرچک با حضور مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرق بررسی و بر لزوم همکاری این بخش با سازمان های شهری تاکید شد.

رئیس و اعضای شورای شهر قرچک در این بازدید ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی به سبب اقدامات انجام شده برای انتقال آب از سد ماملو به شهر قرچک ،آمادگی خود  را در این زمینه جهت مشارکت مردمی و همکاری بین بخشی  برای تکمیل طرح های پائین دستی و  بویژه اصلاح شبکه توزیع آب و پروژه های عمرانی این شهرستان را  اعلام نمودند.

۲۲ فروردین ۱۳۹۴ ۱۸:۵۰
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید