اخبار

بازدید 100نفر ازدانش آموزان پیشوا از تاسیسات آب و فاضلاب این شهرستان

بازدید 100نفر ازدانش آموزان پیشوا از تاسیسات آب و فاضلاب این شهرستان

دانش آموزان پایه اول و سوم دبستان شاهد پیشوا از تاسیسات آب و فاضلاب این شهرستان و آزمایشگاه مرکزی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران بازدید بعمل آوردند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی: در پی انعقاد تفاهم نامه و  هماهنگی های بعمل آمده مابین امور آب و فاضلاب و اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا با هدف ارتقاء دانش و اطلاعات دانش آموزان در زمینه صنعت آب و فاضلاب،محدودیت منابع آبی و نهادینه سازی فرهنگ صرفه جویی آب، یکی از برنامه هایی که در این خصوص مورد توجه قرار گرفت بازدید دانش آموزان از تاسیسات آبرسانی است.

در ادامه این گزارش آمده است: در فروردین ماه سال 94،یکصد نفر از دانش آموزان  شهرستان پیشوا با حضور در محل مخازن و آزمایشگاه مرکزی شرکت آبفای جنوب شرقی از نزدیک در جریان روند تامین،توزیع،ذخیره سازی و کنترل کیفی و بهداشتی آب شرب قرار گرفتند.

این گزارش می افزاید:آموزش روشهای مصرف بهینه آب و برپایی مسابقه با محوریت فرهنگ سازی صرفه جویی این مایه حیاتی، از برنامه های ویژه این بازدید بود.

شایان ذکر است در پایان این بازدید هدایا و بروشورهایی تبلیغاتی با مضمون  اشاعه فرهنگ مصرف بهینه آب، در بین دانش آموزان توزیع شد.

۱۹ فروردین ۱۳۹۴ ۱۶:۰۹
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید