اخبار

در محدوده آبفای جنوب شرقی سه رشته انشعاب غیر مجاز در منطقه یبر کشف و قطع شد

در محدوده آبفای جنوب شرقی سه رشته انشعاب غیر مجاز در منطقه یبر کشف و قطع شد

در منطقه یبر شهرستان پاکدشت سه فقره انشعاب آب غیر مجاز شناسایی و جمع آوری گردیدند.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران رئیس اداره آبفای یبر در این باره گفت: با توجه به این که استفاده غیر مجاز آب،مشکلاتی  را در امر تامین و توزیع مطلوب این مایه حیاتی ایجاد می نماید به همین منظور قطع و جمع آوری این گونه انشعابات در اولویت برنامه کاری اداره آبفای یبر قرار دارد.

محمدرضا رمضان زاده در ادامه با اشاره به محدویت ها و کمبود منابع آبی،بهره برداری غیرمجاز از آب را، از نظر قانونی و شرعی جرم وگناه عنوان کرد و افزود:با پیگیری و گشت زنی پرسنل مشترکین سه مورد انشعاب غیر مجاز در خیابان شهید رجایی شناسایی شد که در کمترین زمان ممکن نسبت به قطع و جمع آوری انشعابات اقدامات لازم انجام شد.

وی توضیح داد:انشعابات فوق الذکر در بخش گلخانه ودامداری مورد استفاده قرار می گرفتند و سبب هدر رفت بی رویه آب شرب می شدند و با اقداماتی که در این زمینه صورت گرفت مشکل موجود برطرف گردید.

رمضان زاده تصریح کرد:با عنایت به این که یکی از وظایف خطیر شرکت آبفا آبرسانی به تمامی مشترکان در یک سطح است در همین راستا تمامی انشعابات غیر مجاز  طی مراحل قانونی و اخذ هزینه های لازم، تبدیل به مجاز می شوند.

۱۱ اسفند ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید