اخبار

در محدوده آبفای جنوب شرقی عملکرد آبفای شهرستان ورامین تشریح شد

در محدوده آبفای جنوب شرقی عملکرد آبفای شهرستان ورامین تشریح شد

در محدوده شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران مجموعه اقدامات آبرسانی انجام شده در شهرستان ورامین طی ده ماه سال جاری تشریح شد.

مدیرآبفای شهرستان ورامین در این خصوص توضیح داد:با هدف تامین و توزیع آب شرب شهروندان ورامین، طرح های مختلفی نظیر حفرچاه،اجرای خطوط انتقال،توسعه و اصلاح شبکه آبرسانی از ابتدای سال 93 تا پایان دی ماه انجام شد.

مجید شکرزاده افزود: حفر سه حلقه چاه جدید از جمله اقداماتی است که به منظور افزایش توان تولید آب با توجه به نیاز روزافزون به این مایه حیاتی و رشدجمعیت انجام گرفت و هم اکنون دو حلقه ازاین چاهها تجهیز و به شبکه آبرسانی شهر ورامین متصل شدند.

شکرزاده در ادامه با اشاره به این که بخش عظیمی از فعالیتها و طرح های آبرسانی در بخش لوله گذاری است،خاطرنشان کرد:اجرای هفت کیلومتر لوله گذاری ازدیگر فعالیت های امورآبفای شهرستان ورامین می باشد که سه کیلومتر ازاین لوله گذاری ها جهت توسعه شبکه آبرسانی،3کیلومتر به منظور اصلاح خطوط فرسوده و یک کیلومتر نیز جهت اجرای خط انتقال آب انجام شد.

وی در پایان اجرای مهندسی مجدد یک حلقه چاه آب،اصلاح و بازسازی 700 فقره انشعاب فرسوده مشترکین،تعویض کنتورهای از کار افتاده و پیگیری انشعابات غیر مجاز را از دیگر اقدامات انجام شده در آبفای ورامین برشمرد.

۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۳۱
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید