اخبار

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با خانوده شهدای قاضی نقیبی و بوربور دیدار و گفتگوکرد

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با خانوده شهدای قاضی نقیبی و بوربور دیدار و گفتگوکرد

درهفتمین روز گرامی داشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران مدیرعامل شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران  به دیدار خانواده شهدای همکار رفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی:دیدار با خانوده شهدا از برنامه های ویژه شرکت در ایام مبارک دهه فجر می باشد و به همین منظور مهندس کارگری مدیرعامل به همراه تعدادی از معاونین و مدیران شرکت در بین خانواده های شهدای گرانقدر سیدعباس قاضی نقیبی و نعمت ا...بوربور حضوریافتند و یاد و خاطره شهدا را گرامی داشتند.

در ادامه این گزارش آمده است مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در دیدار با خانواده شهدا طی سخنانی ضمن تبریک فرا رسیدن ایام دهه فجر،شهدا را پشتوانه این نظام و انقلاب دانست و اظهار داشت:امروز به برکت خون شهیدان است که پرچم جمهوری اسلامی ایران برافراشته است و قداست دارد.

مهندس علیرضا کارگری در ادامه با بیان این مطلب از قرآن کریم ((کسانی که در راه خدا کشته می شوند را مرده مپندارید بلکه زنده اند و در نزد پروردگارشان از رزق و روزی برخوردارند)) خاطرنشان کرد: همه ما باید پیرو را ه شهدا باشیم و یاد و خاطرات شان را زنده نگه داریم.

شایان ذکر است طی این دیدارها و گفتگو های صمیمی،  خانواده های شهید سید عباس قاضی نقیبی و نعمت ا... بور به بیان خاطرات و خصوصیات فردی،دینی و مذهبی شهید عزیزشان پرداختند.

۱۹ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۲۲
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید