اخبار

به میزبانی آبفای جنوب شرقی جلسه طرح و توسعه آبفای استان تهران برگزارشد

به میزبانی آبفای جنوب شرقی جلسه طرح و توسعه آبفای استان تهران برگزارشد

جلسه طرح و توسعه شرکت آب وفاضلاب استان تهران در بهمن ماه سال 93به میزبانی شرکت آبفای جنوب شرقی تشکیل گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت میزبان:در این نشست معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای استان و دیگر معاونان شرکت های زیرمجموعه آبفای تهران در این حوزه ، حضورداشتند و در خصوص طرح های عمرانی و آبرسانی به بحث و تبادل نظر پرداختند.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای جنوب شرقی در ابتدای این جلسه  ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین،گزارشی از عملکرد حوزه مهندسی و توسعه شرکت را طی یک سال گذشته ارائه نمود.

سهراب عامری شهرابی در ادامه با اشاره به اجرای طرح های عمرانی شاخص در شرکت آبفای جنوب شرقی نظیر اجرای خطوط انتقال آب از سد ماملو و تصفیه خانه های فاضلاب در شهرهای تحت پوشش،اظهار داشت: بر اساس  اعتبارات تخصیصی و برنامه زمانبندی شده، پروژه های عمرانی در دست احداث این شرکت از پیشرفت مطلوبی برخوردار است و امیدواریم با مساعدت مسئولین استانی و شهرستانی شاهد سرعت بیشتری در اجرای این طرح های زیر بنایی آب و فاضلاب باشیم.

در ادامه این جلسه معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای استان تهران ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی،خواستار سرعت بخشیدن در اجرای پروژه های عمرانی شد.

مهندس حبیب ا... براتی با اشاره به این که  ساخت تصفیه خانه  و اجرای خطوط جمع آوری و انتقال فاضلاب از اهمیت خاصی  برخوردار است،افزود: همه ما باید  برای سرعت بخشیدن به اجرای این طرح ها تلاش و برنامه ریزی نمائیم.

درپایان این نشست معاونین مهندسی و توسعه مناطق شش گانه و اقماری آبفای تهران در زمینه طرح و توسعه شرکت آب و فاضلاب نظرات و مطالبی را بیان نمودند.

شایان ذکر است در حاشیه این نشست حاضرین در جلسه مذکور  از تصفیه خانه فاضلاب در دست ساخت شهرستان پیشوا بازدید بعمل آوردند.

۱۳ بهمن ۱۳۹۳ ۱۵:۴۰
روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید