اخبار

بخشدار قرچک از پروژه خط انتقال فاضلاب این شهرستان بازدید کرد

بخشدار قرچک از پروژه خط انتقال  فاضلاب این شهرستان بازدید کرد

طی مراسمی بخشدار قرچک به همراه  مدیر آبفای این شهرستان  ومدیر طرح فاضلاب شرکت آبفای جنوب شرقی از خط انتقال پروژه فاضلاب واقع در قشلاق داود آباد بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی:در این بازدید مدیر طرح فاضلاب شرکت به گزارش پیشرفت فیزیکی طرح  فاضلاب قرچک پرداخت و طی سخنانی به مزایا و محاسنی که اجرای این پروژه در جلوگیری از آلودگی زیست محیطی دارد اشاره کرد و یادآوری نمودند که این طرح علاوه بر قرچک روستاهای قشلاق داودآباد،ولی آباد ،محمدآباد و امین آباد که درحومه شهر واقع می باشند را نیز شامل می شود.

حسن معصوم آبادی در ادامه با اشاره به این که در چند سال اخیر این شهرستان از رشد چشمگیر جمعیتی برخوردار بوده و به همین نسبت شاهد دفع فاضلاب بیشتری به صورت سنتی و جذبی هستیم که این نیز چالشهایی را برای سفره های آبی ایجاد می کند،خاطرنشان کرد:سرعت بخشیدن به اجرای طرح فاضلاب در قرچک اولویت برنامه کاری شرکت آبفای جنوب شرقی است و خواستار حمایت و مساعدت مسئولین جهت  تامین اعتبار پروژه هستیم.

در ادامه این بازدید بخشدار قرچک ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی در اجرا و توسعه طرح فاضلاب دراین شهرستان، خواستار ادامه این روند و تسریع در مراحل اجرایی این پروژه عمرانی شد.

ابراهیم جمشیدی درپایان  همکاری خود را به جهت هماهنگی بیشترسازمان ها وپیگیری اعتبارات برای اجرای طرح فاضلاب در شهرستان قرچک را اعلام نمود.

۲۰ دی ۱۳۹۳ ۱۴:۱۶
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید