اخبار

بازدید معاون قائم مقام مسکن مهر وزارت نیرو از پروژه های خط انتقال و تصفیه خانه فاضلاب پیشوا

بازدید معاون قائم مقام مسکن مهر وزارت نیرو از پروژه های خط انتقال و تصفیه خانه فاضلاب پیشوا

معاون قائم مقام وزیرنیرو در مسکن مهر از پروژه های عمرانی و تصفیه خانه فاضلاب شهرستان پیشوا بازدید بعمل آورد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران :در این بازدید مهندس زارع نماینده مجری طرح مسکن مهر شرکت مهندسی آب وفاضلاب کشور،نماینده راه و شهرسازی،مدیرعامل شرکت و معاونین فنی و مهندسی نیز حضورداشتند.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در ابتدا ضمن عرض خیر مقدم به حاضرین طی سخنانی آخرین وضعیت پیشرفت فیزیکی پروژه های اجرای خطوط انتقال ،جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب شهر پیشوا پرداخت و افزود: طبق برنامه ریزهای انجام شده کلیه خطوط جمع آوری فاضلاب و نصب انشعابات پروژه های مسکن مهر  انجام و تاکنون بیش از40کیلومتر عملیات خط انتقال و جمع آوری  فاضلاب  انجام شده  است .

مهندس کارگری در ادامه با اشاره به این که اجرای طرح فاضلاب در پیشوا از ضرورت های زیست محیطی محسوب می شود،تصریح کرد: مراحل ساخت مدول اول تصفیه خانه فاضلاب پیشوا از نیمه دوم تیرماه سال 93شروع شد و هم اکنون مطابق برنامه ریزی از پیشرفت مناسبی برخوردار بوده  و به منظور  سرعت بخشیدن در تکمیل آن  و بهره برداری هر چه زودتر نیاز به تخصیص به موقع اعتبارات از محل اعتبارات استانی،ملی و تسهیلات وزارت مسکن و شهرسازی می باشد.

دراین بازدید همچنین معاون قائم مقام مسکن مهروزارت نیرو ضمن ابراز رضایت از عملکرد شرکت آبفای جنوب شرقی در  اجرای پروژه های عمرانی ،اظهارداشت:  پروژه تصفیه خانه فاضلاب پیشوا از پیشرفت مطلوبی بر خوردار است و مسائل فنی و ایمنی نیز در مراحل ساخت  آن بصورت تمام و کمال رعایت شد.

مهندس سرتیب زاده با اشاره به حاد بودن معضل فاضلاب شهر پیشوا ضمن اعلام همکاری و مساعدت با شرکت آبفای جنوب شرقی ،خاطرنشان کرد: جا دارد همه ما در پیشبرد این پروژ ه عمرانی  تلاش  و پیگیری همه جانبه جهت تامین اعتبار  آن داشته باشیم.

۱۴ دی ۱۳۹۳ ۰۷:۵۷
روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید