اخبار

طی نشستی با امام جمعه پیشوا مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی طرح های آب و فاضلاب را تشریح کرد

طی نشستی با امام جمعه  پیشوا مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی طرح های آب و فاضلاب را تشریح کرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با امام جمعه شهرستان پیشوا دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی : مهندس  علیرضا کارگری در ابتدا ضمن ابراز خرسندی از این نشست صمیمی،اظهار داشت: امیدواریم با رویکرد عدالت محور در تمامی برنامه های کاری و طرح های عمرانی و آبرسانی حلاوت خدمت را در عمل به مردم شریف بچشانیم.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در ادامه با اشاره به روایت معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ر ه)، مردم ورامین و پیشوا حق ویژه ای از این انقلاب دارند،افزود: تمامی اهداف و برنامه های ما در شهرستان پیشوا این است که با تلاش شبانه روزی عقب ماندگی که در بخش طرح  فاضلاب این شهر وجود دارد جبران و در جهت تکمیل پروژه  با سرعت بیشتر به سمت جلو حرکت کنیم.

مهندس کارگری همچنین در بخشی از سخنان خود به مدیریت مصرف آب اشاره کرد و ادامه داد: در زمینه فرهنگ سازی مصرف بهینه آب نیاز بیشتری به همکاری،فعالیت و تبلیغات ائمه جمعه داریم تا از هدر رفت این نعمت الهی جلوگیری نمائیم.

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی در پایان مطالبی در خصوص سیستم کنترل کیفی آب شرب و پایش کیفی منابع و توزیع آب شهری و برنامه ارتقای آزمایشگاه کنترل کیفی شرکت که در پیشوا استقرار دارد نیز اشاره نمود.

در ادامه این نشست امام جمعه شهرستان پیشوا مسئولیت در شرکت آب و فاضلاب را وظیفه خطیری عنوان کرد و خاطرنشان کرد:مسئولیت همه شما در شرکت آبفا امر مهمی است چرا که تامین و توزیع آب نقش بسزایی در بهداشت جامعه دارد و مسئله بهداشت زیربنای زندگی بشری است.

حجت الاسلام رحمتی نیا در ادامه، بهترین عبادت را خدمت به مردم دانست و انتصاب مهندس کارگری را به عنوان مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی، نشان از لیاقت و شایستگی وی بیان نمود و افزود:از این فرصتی که برای شما مهیا شده در جهت خدمت رسانی به ولی نعمتان این انقلاب استفاده نمائید.

شایان ذکراست در این دیدار تعدادی از معاونین،مدیران ستادی و مدیر آب و فاضلاب شهرستان پیشوا نیز به همراه مدیرعامل شرکت در دفتر امام جمعه شهرستان پیشوا حضور به هم رساندند.

۷ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۴۷
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید