اخبار

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با امام جمعه شهرستان قرچک دیدار و گفتگو نمود

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با امام جمعه شهرستان قرچک دیدار و گفتگو نمود

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران به همراه تنی چند از معاونین و مدیران در دفتر امام جمعه شهرستان قرچک حضور یافت.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: مهندس علیرضا کارگری مدیرعامل شرکت در ایام رحلت حضرت محمد مصطفی رسول اکرم اسلام (ص) و شهادت کریم اهل بیت امام حسن مجتبی(ع) و در آستانه فرا رسیدن شهادت هشتمین اختر تابناک ولایت با امام جمعه شهرستان قرچک دیدار و به گفتگو پرداخت.

در این نشست صمیمانه مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی طی سخنانی با پرداختن به تداوم خشکسالی و محدودیت منابع به وضعیت کمی و کیفی آب شرب قرچک اشاره نمود و افزود: تمام تلاش ما خادمان مردم در این شرایط دشوار ارائه خدمت رسانی مطلوب و ارتقای کیفی این خدمات به شهروندان محترم است.

مهندس کارگری در بخشی از سخنان خود به قیمت تمام شده آب و مدیریت هزینه در شرکت آبفای جنوب شرقی پرداخت و خاطرنشان کرد: با توجه به اقدامات و فعالیتهای آبرسانی انجام شده در شهرستان قرچک،امیدواریم به لطف پروردگار و با تلاش شبانه روزی همکاران در زمینه تامین آب شرب رضایت مندی شهروندان را فراهم کنیم .

مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی با اشاره به هزینه ها و مشکلات مالی که در بحث تامین و توزیع آب وجود دارد خواستار پرداخت به موقع آب بهاء از سوی مشترکین و اقدامات پیشگیرانه در خصوص انشعابات غیرمجاز بویژه در حوزه غیر خانگی شد.

 

در ادامه این نشست امام جمعه شهرستان قرچک ضمن تقدیر از حضور مهندس کارگری، از عملکرد شرکت و اقدامات آبرسانی انجام شده در این شهر ابراز رضایت نمود.

حجت الاسلام و المسلمین اسماعیلی در ادامه  با اشاره  به اهمیت  و نقش آب از دیدگاه اسلام طی سخنانی اظهار داشت: آب از نگاه قرآن و ائمه معصومین از جایگاه ویژه و مقدسی برخوردار است و جا دارد در مصرف این نعمت خدادادی دقت و ظرافت داشته باشیم.

امام جمعه شهرستان قرچک با بیان این که فرهنگ سازی مصرف بهینه آب امری ضروری است اعلام نمود دفتر امام جمعه شهرستان در زمینه مدیریت مصرف آماده هر گونه همکاری و مشارکت با شرکت آبفا می باشد.

شایان ذکر است امام جمعه قرچک در پایان از فعالیت و تلاش مدیر آب و فاضلاب این شهرستان علیرضا علیکائی  قدردانی نمود.

۷ دی ۱۳۹۳ ۱۱:۳۸
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید