اخبار

دانش آموزان شهرستان پیشوا زنگ ایست آب نیست را به صدا درآوردند

دانش آموزان شهرستان پیشوا زنگ ایست آب نیست را به صدا درآوردند

زنگ ایست آب نیست با حضور 400 نفر از دانش آموزان دبستان ابتدایی آیت ا... مشکینی  و مدیران آموزش و  پرورش ، آب و فاضلاب و شهرداری شهرستان پیشوا نواخته شد.

مدیرروابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران با اعلام خبر فوق،گفت: با توجه به این که رئیس جمهور کشورمان دکتر روحانی، طرح پرسش مهر پانزدهم را به موضوع کمبود آب اختصاص دادند، همایشی به همین منظور با حضور دانش آموزان و اولیای گرامیشان تحت عنوان ایست،آب نیست در دبستان مرحوم آیت ا... مشکینی شهر پیشوا برپا گردید.

سعید محمدیان در ادامه با اشاره به این که دانش آموزان و ادارات آموزش و پرورش به منظور فرهنگ سازی مصرف صحیح آب با شرکت آبفا همکاری و مشارکت قابل توجهی داشتند،افزود: اداره آموزش و پرورش شهرستان پیشوا  در راستای تحقق اهداف پرسش مهر رئیس جمهور محترم در برپائی همایش دانش آموزی ایست آب نیست، پیشگام شدو مسئله کم آبی و روشهای مصرف بهینه این مایه حیاتی را جلوه گر نمود.

وی یادآوری کرد: دراین همایش کارشناسان این دفتر در خصوص مدیریت صحیح مصرف آب و همچنین وضعیت منابع آبی کشورمان و به خصوص جنوب شرق استان تهران، آمار و مطالبی را ارائه دادند.

۲۹ آذر ۱۳۹۳ ۱۷:۱۷
رروابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید