اخبار

با مشارکت آبفای جنوب شرقی مانورزلزله در شهرستان ورامین برگزارشد

با مشارکت آبفای جنوب شرقی مانورزلزله در شهرستان ورامین برگزارشد

با مشارکت شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران و همکاری سازمان ها و ادارات ورامین مانور زلزله در گلزار شهدای روستای آب باریک بخش جوادآباد این شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران:درمانوربحران و زلزله ، امورآب و فاضلاب شهرستان ورامین و اداره آبفای جوادآباد با اعزام گروه فنی و تمامی تجهیزات لازم حضورداشتند.

رئیس اداره آبفای جوادآباد در این خصوص گفت: با همکاری فرمانداری شهرستان ورامین و دیگر ارگان های دولتی و نهادها، مانور زلزله به منظور ارزیابی توان،آمادگی و هماهنگی سازمان ها در هنگام وقوع حوادث غیرمترقبه برگزارشد.

حمیدرضا اردستانی درادامه با اشاره به این که رزمایش مقابله با زلزله با توجه به وجود گسل های زلزله خیز دراستان تهران و به ویژه در منطقه جنوب ، ضروری می باشد،افزود: به منظور همکاری و ارتقای کیفی و کمی مانور بحران تمامی تجهیزات فنی لازم جهت امداد رسانی به تاسیسات آبرسانی  ، گروهها و خودروهای امداد،تانکرهای آبرسانی و آب بسته بندی آشامیدنی از سوی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی به این مانور  اعزام گردیدند.

وی یادآوری کرد:برگزاری چنین مانورهایی در حفظ آمادگی شهروندان و مردم عزیز در مواجهه با بلایای طبیعی و زلزله،نقش و تاثیر بسزایی دارد.

۱۸ آذر ۱۳۹۳ ۱۴:۰۲
روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید