اخبار

اصلاح و نوسازی1228رشته انشعاب فرسوده آب در جنوب شرق تهران

اصلاح  و نوسازی1228رشته انشعاب فرسوده آب در جنوب شرق تهران

در شش ماهه نخست سال جاری در محدوده تحت پوشش شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران یک هزار و 228مورد  انشعابات فرسوده آب مشترکین اصلاح و نوسازی شدند.

معاون مهندسی و توسعه شرکت آبفای جنوب شرقی گفت:در راستای ارتقای کیفیت آبرسانی به شهروندان محترم و جلوگیری از هدر رفت آب شرب، اصلاح و نوسازی انشعابات فرسوده مشترکین در دستورکارقرار گرفت.

سهراب عامری شهرابی در ادامه با اشاره به این که نوسازی انشعابات فرسوده مشترکین از جمله اقداماتی است که در مدیریت مصرف آب تاثیر گذار است، اظهار داشت: سالانه همزمان با اجرای عملیات اصلاح شبکه های آبرسانی در مناطق جنوب شرق استان تهران، انشعابات فرسوده ای که در مسیر اجرای طرح مذکور قرار دارند نیز  نوسازی می شوند.

وی افزود: با برنامه ریزیهای صورت گرفته، امسال در شش ماه اول 1228 فقره انشعاب فرسوده در شهرستان های ورامین،پاکدشت،پیشوا و قرچک اصلاح و نوسازی شدند.

عامری شهرابی خاطرنشان کرد: مشترکین ساکن در مناطق آبرسانی شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران، با مشاهده نشت آب و یا فرسودگی انشعاب می توانند  از طریق تماس تلفنی با  سامانه 122 شرکت، مشکل مربوطه را اطلاع داده تا نسبت به رفع آن در کمترین زمان ممکن از سوی این شرکت اقدام شود.

۱۶ مهر ۱۳۹۳ ۱۰:۳۱
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید