اخبار

بسیجیان آبفای جنوب شرقی مزار شهدای گمنام شهرستان پاکدشت را گلباران کردند

بسیجیان آبفای جنوب شرقی مزار شهدای گمنام شهرستان پاکدشت را گلباران کردند

 با حضور بسیجیان  شرکت آب وفاضلاب جنوب شرقی استان تهران طی مراسمی  در هفته دفاع مقدس مزار شهدای گمنام شهرستان پاکدشت گلباران  شد.

به گزارش روابط عمومی و پایگاه بسیج شرکت آبفای جنوب شرقی: مراسم گلباران و ادای احترام به  شهدای گمنام که سال گذشته از سوی شرکت در شهرستان قرچک برگزار شده بود امسال نیز در هفته دفاع مقدس با حضور پرشور و حداکثری بسیجیان شرکت اعم از مدیرعامل،معاونین،مدیران و جمع کثیری از کارکنان در مصلای نماز جمعه پاکدشت که مدفن پاک شهدای گمنام  است  به میزبانی امور آب وفاضلاب این شهرستان برگزار شد.

در این مراسم همچنین امام جمعه، نماینده ولی فقیه در سپاه،شهردار ، اعضای شورای شهر،حوزه علمیه خواهران و همچنین روسای ادارات شهرستان پاکدشت حضور داشتند به مقام شامخ شهدای گمنام با قرائت فاتحه و نثارگل تقدیم ادای احترام شد.

از دیگر جلوه های مراسم گلباران  مزار شهدای گمنام شهرستان پاکدشت، سخنرانی های جداگانه امام جمعه ،نماینده ولی فقیه در سپاه  شهرستان پاکدشت،مدیرعامل شرکت آبفای جنوب شرقی و همچنین مدیحه سرایی یکی از شاعران جانباز شهرستان پاکدشت بودکه به بیان خاطرات هشت سال دلاورمردی و ایستادگی شهدا،جانبازان و رزمندگان جنگ تحمیلی پرداختند.

شایان ذکر است در هفته دفاع مقدس به همت پایگاه بسیج شهدای 15خرداد شرکت ، مراسم های متنوع مذهبی، علمی ، ورزشی ،هنری و فرهنگی در جهت گرامی داشت یاد و خاطرات تاریخ  دوران معنویت و شهادت کشور انقلاب اسلامی ایران  برگزار شد.

۹ مهر ۱۳۹۳ ۱۶:۱۱
روابط عمومی شرکت آبفای جنوب شرقی استان تهران |

ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید