اخبار

در بیست و دوم اسفندماه سالروز تأسیس بنیاد شهید مدیرعامل آبفا جنوب شرقی استان تهران با خانواده شهدا دیدار کرد

در بیست و دوم اسفندماه سالروز تأسیس بنیاد شهید مدیرعامل آبفا جنوب شرقی استان تهران با خانواده شهدا دیدار کرد

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران در 22 اسفند 97 روز گرامی داشت منزلت شهیدان از خانواده شهدا تکریم و قدردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران: در سالروز تأسیس بنیاد شهید به‌فرمان رهبر ملکوتی انقلاب اسلامی امام خمینی (ر ه) مدیرعامل شرکت به همراه برخی از معاونین، مشاورین و مدیران با خانواده شهیدان سید مرتضی و سید موسی طباطبایی و خانواده شهید جواد مهاجر در شهرستان ورامین دیدار کرد.

در دیدار با خانواده‌های شهید که در فضایی بسیار صمیمی و معنوی برگزار شد مدیرعامل شرکت طی سخنانی با بزرگداشت یاد شهیدان اظهار داشت: بی‌تردید امنیت و آرامش امروز کشور و همچنین دستاوردهای انقلاب شکوهمند اسلامی در تمامی عرصه‌ها مرهون خون پاک شهدا و رشادت‌های ایثارگران و جانبازان در هشت سال دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم در ستیز با داعشیان کفار است.

مهندس علیرضا کارگری بابیان این مطلب که تکریم خانواده‌های معظم شهدا از افتخارات مردم و مسئولین است، افزود: خدمت و منزلت به خانواده‌های گران‌قدر شهدا از بالاترین و باارزش‌ترین خدمات و از افضل‌ترین اعمال معنوی و اجتماعی است.

مدیرعامل شرکت آبفا جنوب شرقی استان تهران با اشاره به‌فرمان تاریخی حضرت امام خمینی معمار کبیر انقلاب اسلامی در تأسیس بنیاد شهید و امور ایثارگران، خاطرنشان کرد: این نهاد انقلابی در ترویج و توسعه فرهنگ شهادت و ایثار فعالیت‌های چشمگیری انجام داد و همچنین در ارائه خدمات مطلوب در حوزه‌های فرهنگی، عقیدتی و معنوی بسیار موفق و توانمند می‌باشد.

 این گزارش می‌افزاید: در این روز مدیر و کارکنان آبفا باقرآباد به‌منظور گرامی داشت یاد شهیدان با حضور در گلزار شهدای گمنام شهرستان قرچک و امام‌زاده عبدالله داودآباد با شاخه گل مزار شهیدان را گل‌باران کردند.

۲۲ اسفند ۱۳۹۷ ۱۴:۵۴
روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب جنوب شرقی استان تهران |


پست الکترونیک را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


برای دریافت خبرنامه لطفا پست الکترونیکی خود را وارد نمایید.